پارچه های طرح دار زیبا برای هوای سرد

 پارچه های مناسب لباس های گرم, مدل لباس های گرم پاییزی

پارچه های طرح دار زمستانی

هوا رو به سردی است و چاره ای جز انتخاب لباس‌های گرم و مناسب فصل سرد نداریم ولی هنوز می توانیم لباس‌های رنگی و زیبا به تن کنیم، با اندکی تفاوت در طرح ها و رنگ های پارچه هایی که انتخاب می کنیم می توانیم لباس‌های پاییزی و زمستانه زیباتری بپوشیم.

در صورتیکه میخواهید برای فصل سرد سال، لباس های جدید و زیبا بخرید یا پارچه ای بخرید و لباس بدوزید بهتر است طرح های مناسب فصول سرد را بشناسید. با ما همراه باشید تا بهترین طرح های مناسب با فصل سرد را به شما معرفی کنیم.

اگر پارچه هایی که لمس می کنید کمی حالت گره دار داشتند، برای پاییز و زمستان مناسبند. زیرا تار و پود این پارچه ها زیاد به هم فشرده نیست و منافذی که در بین آن ها وجود دارد مانند عایق عمل می کند. مرغوب ترین نوع این پارچه ها معمولا پشمی هستند و برای مانتوها و کت های پاییزی و زمستانی گزینه های مناسبی هستند.

پارچه خزی

امروزه کاربرد پارچه های خز در دوخت پالتو و مانتو و خیاطی بسیار باب شده و در لباس های زمستانی بسیار دیده می شود و با انتخاب رنگ و طرح مناسب می توانید لباس زمستانی شیک و طبق مد داشته باشید.

پارچه های مناسب لباس های گرم,پارچه های خزدار مناسب پاییز و زمستان

پارچه های خزدار مخصوص لباس های فصل های سرد

بیشتر بخوانید:  ترفندهای لاغر شدن با پوشیدن لباس

طرح پوست حیوانات

طرح پوست حیوانات یکی از طرح هایی است که در فصل های پاییز و زمستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید لباسی با طرحی از رنگ های تیره یا خنثی بپوشید، این طرح گزینه خوبی خواهد بود. طرح پوست حیوانات معمولا حالت مجلل تری نسبت به طرح های دیگر دارد و جذابیت بیشتری به شما می بخشد.

این طرح ها می تواند شامل پوست پلنگی یا پوست ماری و … باشد.

طرح هایی چون پلنگی درست به لباس‌ هایی که پشمی و ضخیم باشند می ‌آید. شاید بگویید این طرح ها را در لباس‌ های دیگری هم دیده اید ولی صادقانه بگویم که این مدل لباس‌ ها بیشتر از آنچه فکرش را بکنید با فصل زمستان هم خوانی دارند. همین نقش‌ ها در لباس‌های ساده و نازک در فصول گرم می‌توانند تداعی‌ کننده یک تیپ جلف و ناهماهنگ باشند ولی در زمستان یک تیپ موقرانه به شما عرضه می کند.

مهارت های انتخاب لباس گرم پاییزی, انتخاب لباس با طرح پوست حیوان

طرح های پوستی مناسب ترین طرح برای لباس های پاییزی و زمستانی است

مخمل

پارچه مخمل از پرکاربردترین پارچه های زمستانی است که هر فرد با هر سلیقه ای می تواند لباس مورد نظر خود را با این پارچه داشته باشد. در زمستان بهتر است از پارچه های مخمل طرح دار تیره استفاده کنید.

انتخاب لباس گرم پاییزی, انتخاب لباس مخمل برای پاییز

پارچه مخمل از پرکاربردترین پارچه های زمستانی است

بیشتر بخوانید:  اصول ست کردن لباس برای کسانی که شکم بزرگ و پهلو دارند

لباس های شطرنجی 

طرح های شطرنجی (چهارخانه) هیچوقت محبوبیت خود را از دست نمی دهند. در پاییز و زمستان می توانید یا یک قسمت از لباس ها را در طرح چهارخانه انتخاب کنید مثلا دامن یا کت شطرنجی و یا این که یکدست شوید و یک پیراهن سر تا پا چهارخانه بپوشید. رنگ لباسى كه با طرح چهارخانه تان ست مى كنيد بهتر است تک رنگ باشد. رنگ های قهوه اى، خاکستری، قرمز و سبز و سورمه ای و مشکی بهترین رنگ های مناسب فصل سرد سال هستند.

انتخاب لباس گرم پاییزی,انتخاب لباس چهارخانه برای پاییز

در پاییز و زمستان می توانید یا یک قسمت از لباس ها را در طرح چهارخانه انتخاب کنید

طرح راه راه

مد و زیبایی در صدر پارچه طرح دار، طرح راه راه را داریم که تقریبا برای تمام فصول قابل استفاده است.

در میان بسیاری از طرح های چاپی لباس های پاییزه، لباس های راه راه از محبوبیت ویژه برخوردارند. پیراهن، لباس و یا ژاکت راه راه یک ظاهر راحت و بانشاط روزانه برای فرد می ‌سازند و می ‌توان این استایل را برای مدرسه، محل کار و یا حتی یک خرید ساده به تن کرد

بیشتر بخوانید:  رنگ قرمز با چه رنگی ست می شود؟

اگر می خواهید از این طرح برای فصل پاییز استفاده کنید طرحی را انتخاب کنید که راه راه آن در رنگ های گرم و تیره نظیر مشکی، قهوه ای یا آلویی در کنار سفید باشد. طرح راه راه یکی از ساده ترین طرح ها برای ترکیب کردن با رنگ های متنوع و حتی با طرح دار دیگر است.

پارچه هایی مثل فاستونی راه راه و کتان راه راه مناسب لباس هایی.برای فصول سردتر و استایل های رسمی تر و کمی روتین تر می باشد.

لباس گرم طرح دار,مدل لباس راه راه

طرح های چاپی لباس های پاییزه، لباس های راه راه از محبوبیت ویژه برخوردارند

چرم برای پاییز

پاییز مناسب ‌ترین زمان ممکن برای پوشیدن کت های چرمی است. در این فصل هوا مناسب بوده و هر کس بنا به سلیقه خود می تواند چرم مورد علاقه‌اش را به تن کند. اگر اعتماد به نفس کافی دارید، شلوار چرمی را امتحان کنید؛ اما مراقب باشید هرگز دو آیتم چرم را روی هم نپوشید.

لباس گرم طرح دار,لباس چرم پاییزی

پاییز مناسب ‌ترین زمان ممکن برای پوشیدن کت های چرمی است

 

منبع: بیتوته

مطلب پیشنهادی

مدل انگشتر برلیان زنانه

مدرن ترین انگشتر برلیان تصاویر مدل انگشتر برلیان سنگ برلیان، گونه ای از الماس است …