دکاپاژ تاتو ابرو چیست + چگونگی انتخاب رنگ و مراحل انجام دکاپاژ ابرو

دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژ

دکاپاژ تاتو ابرو

همه چیز درباره دکاپاژ ابرو

برخی از این بانوان پس از انجام عمل تاتو از مدل و رنگ آن راضی هستند ولی بسیارند بانوانی که پس از انجام تاتو از رنگ تاتو خوششان نمی آید و یا رنگ ابروها آنچه می خواستند نمی شود که می شود با دکاپاژ آنرا اصلاح کرد. دکاپاژ ابرو به تغيير و اصلاح بد رنگی ابروی تاتو شده با تزریق رنگ جدید به داخل پوست گفته می شود و با ریموور دایم تاتو ابرو ومتفاوت است.

دکاپاژ ابرو چیست؟

دکاپاژ یعنی اصلاح کردن بد رنگی ابرو به وسیله تزریق جدید رنگ به داخل پوست، البته شاید به نظرتان این شیوه با تتو یا ریمور کردن تاتو ابرو یکی باشد؛ ولی نکته ای که باید بدانید این است دکاپاژ با تاتو یکی نیست و تفاوت اصلی این دو شیوه در رنگ استفاده شده و عمقی است که رنگدانه ها را در زیر پوست تزریق می کنند. همینطور ریمور کردن که برای پاک کردن  تاتو استفاده می شود باید در نظر داشت که ارتباطی به دکاپاژ ندارد.

انتخاب رنگ برای دکاپاژ ابرو چگونه انجام می شود؟

یکی از مهم ترین نکته هایی که در انجام فرآیند دکاپاژ ابرو بسیار حساس است انتخاب رنگ برای دکاپاژ است و برای این که بتوانیم رنگ درست را برای دکاپاژ ابرو انتخاب کنیم باید اطلاعاتی در مورد رنگها داشته باشیم و بدانیم برای خنثی کردن هر رنگ ابرو باید از چه رنگی برای دکاپاژ آن استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:  انواع مدل ریش برای صورت گرد

انتخاب رنگها در دکاپاژ باید به صورتی باشد که سبب بروز وضعیت غیر طبیعی در چهره شخص نشود. به همین علت از رنگ های مکملی استفاده می شود که با آنها رنگ نهایی کار را تعدیل یا به زبان ساده خنثی می کنند تا به نتیجه مورد نظرشان دست پیدا کنند.

دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژ

دکاپاژ چیست

در ادامه چند نکته در مورد استفاده از رنگ های خنثی کننده برای شما می گوییم:

– چنانچه رنگ تاتو به قرمزی بزند خنثی کننده آن زیتونی است.

– برای هنگامی که دکاپاژ دودی، با تناژ آبی بالا باشد از خنثی کننده نارنجی باید استفاده کرد.

– برای دودی که تناژ سبز آن زیاد باشد ازرنگ خنثی کننده قرمز استفاده می شود.

– چنانچه رنگ تاتو به بنفش بزند خنثی کننده آن زرد است.

دکاپاژ ابرو به دو شیوه انجام می شود:

روش نخست به اینصورت است که شرایط مشتری در نظر گرفته می شود مثلا اگر فرصت کافی برای مراجعه مکرر ندارد و برای انجام شدن کارش عجله دارد هم زمان دکاپاژ و رنگ اصلی در یک جلسه انجام میشود. ولی به خاطر داشته باشید حتماً باید برای گرفتن نتیجه مطلوب به مشتری بگویید که بهتر است حداقل دو جلسه زمان بگذارند.

بیشتر بخوانید:  آشنایی با خواص روغن رزماری برای زیبایی

دومین روش مختص مشتریانی میباشد که زمان کافی برای مراجعه کردن دارند و برای گرفتن نتیجه مطلوب صبور هستند در این شیوه دکاپاژ در سه یا چهار جلسه در بازه زمانی 20 روز انجام می شود اگر نیاز به دکاپاژ دارید بهترین شیوه هم این شیوه دوم هست چراکه با تعداد جلسات بالا نتیجه خوبی خواهید گرفت.

دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژ

مراحل کار دکاپاژ ابرو

دکاپاژ چه زمانی انجام می شود؟

زمانی که تاتو تغيير رنگ داده و دودی یا سبز کمرنگ می شود، یا شخصی می خواد رنگ ابروهایش تیره تر شود احتیاج به دکاپاژ تاتو ست. که در این مرحله باید در انتخاب پیگمنتر آرتیست بسیار توجه کنید.

مراحل کار دکاپاژ ابرو به شرح زیر میباشد :

مرحله ی اول

در این مرحله همانند مرحله اول تاتو ابتدا پوست ابرو را بی حس می نمایند.

مرحله ی دوم

دومین مرحله از دکاپاژ ابرو انتخاب سوزن است. بطور کلی دو نوع سوزن داریم سوزن های 5 سر و سوزن های 3 سر که از سوزن های 5 سر متناسب ابرو های پهن و سوزن های 3 سر مناسب ابرو های نازک است.

بیشتر بخوانید:  دلیل ریزش موی شدید بعد از رنگ زدن

پس در این مرحله پیش از آغاز فرآیند دکاپاژ ابرو نخست سوزن مناسب ابرو انتخاب می شود.

مرحله ی سوم

در این مرحله رنگ مناسب برای ابرو را انتخاب میکنیم آنگاه دکاپاژ ابرو را شروع می نماییم.

دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژ

دکاپاژابرو

تفاوت بین دکاپاژ و ریموور در تاتو

دکاپاژ به معنی این است که بد رنگی ابرو را اصلاح کنیم و با تزریق رنگ جدید به داخل پوست رنگ ابرو را تغيير دهیم ولی ریمو کردن یا همان پاک کردن تاتو در ابرو به این معنی است که از زیر پوست رنگ ابرو را خارج یا همان ساکشن کنیم.

در دکاپاژ کردن دقیقا تمامی مراحلی که در تاتو ابرو انجام میشود را پیاده می کنیم و احتیاج به تغییرات و استفاده مواد و وسایل خاصی جز لوازم تاتو نداریم تنها فرقی که وجود دارد این است که تنها رنگ مورد نظر متفاوت انتخاب می شود.

 

منبع: بیتوته

مطلب پیشنهادی

کرلی مو چیست و چگونه انجام می شود؟

کرلی مو آموزش کرلی مو به حالت دادن موها به شکلی که کاملا فر نشود کرلی …